قابل توجه فروشندگان و صاحبان کسب و کار (مشاغل خانگی، عمده فروش و خرده فروش ها) از این پس شما عزیزان میتوانید با ثبت نام رایگان در اصفهان آفر، کلیه کالاهای خود را در بسترهای تبلیغاتی اصفهان آفر اعم از سایت، اینستاگرام، تلگرام و … در معرض دید عموم قرار داده و آنها را به فروش برسانید.
برای انجام این کار که کاملا به صورت رایگان انجام می پذیرد کافی است وارد قسمت ثبت نام اصفهان آفر شده و به عنوان فروشنده ثبت نام کنید، سپس صفحه فروشگاه خودتان را مدیریت و محصولات خود را ارائه نمایید.

شرایط ثبت نام و استفاده از امکانات اصفهان آفر :

این ثبت نام کاملا رایگان بوده و هزینه ای بابت آن گرفته نمیشود.
شما صاحب صفحه اختصاصی خود میشوید و میتوانید مدیریت آن را به عهده بگیرید که نیازمند آموزش اولیه از طرف مدیریت اصفهان آفر بوده و یا این که مدیریت صفحه خود را به مجموعه ما بسپارید.
در هر دو حالت شما فروشندگان میبایست موجودی انبار خود راکنترل کرده و نسبت به فرستادن محصولات سفارش داده شده کاملا متعهد و وقت شناس باشید.
امکان استفاده و تبلیغ در بستر اینستاگرام برای دو بار در ماه برای شما کاملا رایگان و در دسترس خواهد بود.

مقررات اصفهان آفر :

این سایت به منظور ارایه محصولات و خدمات با کیفیت مناسب و با تخفیف به مخاطبین خود میباشد.لذا فروشندگانی که قصدهمکاری با ما واستفاده از امکانات ما را دارند میبایست این سیاست کاری رادنبال کنند و همواره  محصولات خود را با تخفیف ارایه دهدند. این امر نباید موجب کاهش کیفیت و کمیت محصولات و خدمات ارایه شده گردد.

روش همکاری :

1. افرادی که صاحب مشاغل خانگی هستند:

میتوانند محصولات خود را تولید و در اصفهان آفر ارایه نمایند.

2. فروش حضوری:

در این روش شما در سایت و پیج تبلیغ میشوید .سپس افرادی که از محصولات و شرایط شما رضایت داشتند از سایت ما تیکت تخفیف تهیه کرده و با آن تیکت به فروشگاه شما مراجعه میکنند و از محصول و تخفیف ان بهره میبرند.

3. فروش غیرحضوری:

در این روش کلیه فرآیند معرفی و فروش در خود سایت میباشد و همه چیز به روال عادی فروشگاههای اینترنتی انجام میشود.

4. فروش امانی:

در این روش محصول شما،طبق یک توافق،تحویل انبار اصفهان آفر میشود و کار بازاریابی و فروش و پخش به عهده تیم اصفهان افر میباشد.

5. شما میتوانید صرفا از بسترهای نامبرده شده برای تبلیغات خود استفاده نمایید.

*  در سایت ما ثبت نام کنید و اطلاعات خود را در واتساپ و اینستاگرام در اختیار ما بگذارید تا در اولین فرصت برای عقد تفاهمنامه همکاری، با شما تماس بگیریم. *