تخفیف کالا و خدمات | صنایع دستی |‌اصفهان افر

تخفیف کالا و خدمات | صنایع دستی |‌اصفهان افر

صنایع دستی  | Esfahanoffer

صنایع دستی چه چیزیست : صنایع دستی نشانگر صنعت ، هنر اجداد ، نشانگر سلیقه و هنر افراد هر کشوریست . در زمان دور ، صنایع دستی به عنوان رخداد های  همه عیار در هر بازی زمانی بوده است .

صنایع دستی چه چیزیست : صنایع دستی در قسمت ( تخفیف کالا و خدمات ) یکی از اصلی ترین کارهاست که در تمام جهان با نطر به ترقی روزانه فناوری و مهارت های ماشین ابزار با هم از دیدگاه زیادی از افراد جهان از مقام  بسیار زیادی برخوردار است و فروشگاه های بسیاری این محصولات را ارایه میکند . صنایع دستی یکی از عوامل مهم در جذب توریست بوده است . همچنان نشانگر قومیت ها و اقلیم های متفاوت کشور است.

پیشه ها دستی چوبی

گروه های مختلف صنایع دستی چوبی به  در قسمت تخفیف کالا و خدمات  خاطر خصوصیات ویژه و منعطف مناسب رشته های سلولزی است . که به عنوان ماده ی ابتدایی زیاد و در دسترس است . در خیلی از مناطق ایران تولید شده و طبقه گسترده ای را در برمیگیرد . مانند: معرق، منبت ، خاتم ، اجناس حصیری ، خراطی و …

بدنه تراشی چوب یکی از رشته های پیشه های دستی چوب است . همچنان در آن از اشکال هندسی ، ساختار اصلی بدن انسان و پرندگان را در موقعیت های مختلف طراحی کرده .  با بکارگیری از وسایل و چوب متناسب نقش های گوناگونی را به چوب الهام میکند . بدنه تراشی می نماید و نمونه های با ارزش تاریخی از خود به جای میگذارد.

پیشه ها دستی سفالی | قسمت ( تخفیف کالا و خدمات )

 

فرم دهی گِل و حرارت دادن به آن به منظور ساخت اشیایی با شکل ها و طرح های متنوع را سفالگری می‌‌‌‌گویند. ظروف سفالی در اصل یکی از با قدمت ترین صنایع دستی دنیا هستند. همچنان از معروف ترین ظروف سفالی قدیمی، کوزه‌ها و پیاله‌ها را می‌توان اشاره کرد. برای ساختن و تولید طرف ها و وسایل سفالی به وسایل و مواد گوناگونی نیاز می‌باشد . همچنان چند وهله باید بگذرد تا یک کار هنری سفالی ایجاد  و طراحی شود.

صنعت سفالگری قدمتی تاریخی در همه کشور ها تقریبا دارد . همچنین کشور های قدمت دار در جهان در برخی مراکز معتبرشان به اموزش این هنر دیرینه به نسل جدید خود میپردازند .

اصفهان افر کننده انواع صنایع دستی میباشد .